درباره نکو واچ

نکو واچ ، نکو به معنی نیکو و زیبا است

در دنیای کالاهای دیجیتال رقابت بسیار چشمگیر است و هر روز شاهد نوآوری ها و خبرهای جدید هستیم، از طرفی تنوع کالای امروز با چندین سال قبل قابل مقایسه نمی باشد و آگاهی کافی از اطلاعات روز مستلزم یک خرید خوب می باشد. نکو واچ مجموعه ای فعال می باشد که علاوه بر پخش محصولات به بازار آفلاین در تامین کنندگی سایر فروشگاه های آنلاین بسیار قوی و جدی عمل می کند. نکو واچ فقط یک پخش کننده کالا نیست و ما اعتقاد داریم علاوه بر خدمات مناسب به مشتری، آگاهی از دانش روز ، نیاز مشتری امروزی می باشد و سعی می کنیم در فروشگاه اینترنتی نکو واچ روزانه مطالب مفیدی قرار دهیم.

نکو واچ در اوایل بهار سال 1398 فعالیت در فضای اینترنت را آغاز کرده است و در همان قدم های اول سعی کردیم که کاملا حرفه ای عمل کنیم و بتوانیم بهترین قیمت و اطلاعات فنی را در اختیار کاربران قرار دهیم. تمامی کالاهای موجود در نکو واچ دارای ضمانت اصالت کالا می باشند و برای داشتن مناسب ترین قیمت، تمامی کالاهای موجود در فروشگاه را از سایر کشورها به ایران وارد می کنیم و با داشتن شبکه فروش مناسب در سراسر بازار آفلاین و آنلاین پخش می کنیم.

گروه جوانان فعال و با انرژی نکو واچ در حال تلاش هستند که هر روز قدمی برای بهتر شدن نکو واچ بردارند و این اطمینان را به شما می دهیم همیشه نوآوری و خلاقیت را در این مجموعه مشاهده می کنید.