درباره نکو واچ

 در چند سال گذشته رشد فروشگاه های اینترنتی در ایران بسیار چشمگیر  بوده و خوشبختانه فعالیت های حرفه ای و تخصصی در این زمینه رو به افزایش  است. ما بر این عقیده هستیم که در گروه کالای ساعت هوشمند نقص زیادی در  ایران وجود دارد ، چه در اطلاع رسانی و آگاهی و چه در تنوع و قیمت کالا.

فعالیت اینترنتی نکو واچ در اوایل بهار سال 1398 آغاز شده است و در همان قدم های اول سعی کردیم که کاملا حرفه ای عمل کنیم و بتوانیم بهترین قیمت مصرف  کننده را داشته باشیم. تمامی کالاهای موجود در نکو واچ دارای ضمانت اصالت  کالا می باشد و برای داشتن مناسب ترین قیمت، تمامی کالاهای موجود در فروشگاه را از سایر کشور ها به ایران وارد می کنیم ، حتما شما هم تعجب  کردید که چرا در برخی ساعت های هوشمند اختلاف قیمت نکو واچ با سایر فروشگاه ها بسیار زیاد می باشد، ولی به شما توصیه می کنیم ابتدا قیمت دلاری کالا را مقایسه کنید نه قیمت های سایر فروشگاه های اینترنتی داخل ایران. قیمت های نکو واچ واقعی و مناسب می باشد.

گروه جوانان فعال و با انرژی نکو واچ در حال تلاش هستند که هر روز قدمی برای بهتر شدن نکو واچ بردارند و این اطمینان را به شما می دهیم همیشه  نوآوری و خلاقیت را در نکو واچ مشاهده کنید. در صورتیکه نقصی از فعالیت ما  مشاهده کردید حتما با ما اطلاع دهید تا بتوانیم خدمات بهتری ارائه کنیم.