اخبار

گوگل فیت آماده کمک به دارندگان گوشی آیفون برای رسیدن به تناسب اندام است

برنامه ثبت فعالیت ورزشی و سلامت اندرویدی که تاکنون برای دارندگان سیستم عامل قابل استفاده بود، هم اکنون برای سیستم عامل iOS نیز عرضه شد.

برنامه گوگل فیت ( Google Fit ) برای اولین بار برای گوشی‌های آیفون نیز عرضه شده و هم اکنون می توانید این برنامه محبوب را در اپ استور دانلود کنید، برنامه‌ای که به خوبی با گوشی‌های آیفون، ساعت‌های هوشمند اپل و دیگر مچ بندهای هوشمندی که قابلیت اتصال به تلفن‌های هوشمند اپل را دارند، سازگار است.
اپلیکیشن گوگل فیت در سال گذشته با ایجاد تغییراتی در راستای ساده‌سازی استفاده از برنامه و ثبت میزان فعالیت‌های روزانه، آن را دوباره راه‌اندازی کرد. تغییر دیگری که در اپلیکیشن گوگل فیت ایجاد شده است، حذف امکان شمارش گام‌ها و تبدیل آن به دو گزینه ثبت فعالیت در تمام طول روز و ثبت تغییرات ضربان قلب بود.
اگر نمی‌دانید باید توضیح دهیم که ویژگی اول تمام فعالیت‌های فیزیکی روز شما را ثبت می‌کند، این فعالیت می تواند شامل پیاده‌روی و یا یوگا کردن باشد. ویژگی دوم نیز سیستمی است که به شما بابت افزایش فعالیت روزانه و در نتیجه آن افزایش ضربان قلب امتیازاتی را اهدا می‌کند.
در مچ بندهای هوشمند دارای سیستم عامل، برنامه گوگل فیت با استفاده از امکان بررسی ضربان قلبی که در ساعت‌ها موجود است افزایش ضربان قلب را اندازه‌گیری می‌کند. هرچند که هنوز مشخص نیست که امکان استفاده از همین سیستم در ساعت‌های اپل نیز وجود دارد یا خیر.
همانند برنامه گوگل فیت در اندروید، در این نسخه نیز شما قادر خواهید بود تا سوابق فعالیت‌های روزانه خود را ثبت کنید و به تاریخچه فعالیت‌ها دسترسی خواهید داشت. تجربه استفاده از این برنامه در سیستم‌عامل‌های اندرویدی با iOS یکسان خواهد بود و تنها تفاوت این است که در گوشی‌های اپل، برخلاف اندروید، امکان اضافه کردن ویجت گوگل فیت وجود ندارد.
گوگل تایید کرده است اطلاعاتی که توسط مچبندها جمع‌آوری می‌شوند با برنامه Apple Health همگام نخواهد شد، اما به خوبی با برنامه‌های دیگری چون Sleep Cycle, Nike Run Club, Headspace هماهنگ و اجرا خواهد شد و میزان فعالیت شما و ضربان قلب را نیز نشان خواهد داد.
شما می‌توانید این برنامه را از اپ استور اپل دانلود کرده و آن را امتحان کنید.

Related Posts

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *