هدفون بلوتوث شیائومی Haylou GT2 نه تنها از نظر ظاهری به QCY T1 شباهت زیادی دارد بلکه ظرفیت باتری مشابه‌ای را نیز ارائه می‌دهد. اگر به تازگی این هدفون بلوتوث را خریداری کرده‌اید و نمی‌دانید چطور باید میزان شارژ باقیمانده باتری آن را ببینید، در این مطلب می‌توانید یکبار برای همیشه نحوه انجام این کار را یاد بگیرید!

عمر باتری شیائومی Haylou GT2

هر دو هدفون بلوتوث Haylou GT2 و QCY T1 از یک باتری داخلی با ظرفیت 43 میلی‌آمپرساعتی بهره می‌برند. البته کیس شارژ ارائه شده به همراه Haylou GT2 با باتری 380 میلی‌آمپرساعتی خود شارژدهی 15 ساعته را ارائه می‌دهد اما این زمان به لطف باتری بزرگتر 400 میلی‌آمپرساعتی QCY T1 به 26 ساعت می‌رسد.

چطور میزان شارژ باتری Haylou GT2 را چک کنیم؟

میزان شارژ باقیمانده باتری این هدفون نه تنها از طریق چراغ LED موجود بر روی بدنه هدفون ها قابل مشاهده است، بلکه از طریق نوار وضعیت در بالای صفحه نمایش گوشی نیز مشخص شده است. هم کاربران سیستم عامل اندروید و هم کاربران iOS می‌توانند وضعیت باتری هدفون را مستقیما در گوشی هوشمندشان ببینند.

چک کردن وضعیت باتری Haylou GT2 از طریق گوشی

زمانی که Haylou GT2 را به گوشی هوشمندتان متصل می‌کنید، وضعیت شارژ باتری بلافاصله بر روی نوار بالایی صفحه نمایش گوشی قابل مشاهده خواهد بود. این نشانگر را می‌توانید در گوشه بالایی و سمت راست صفحه نمایش پیدا کنید.

زمانی که شارژ باتری هدفون به حداقل می‌رسد، این نشانگر به رنگ قرمز نمایش داده شده و به شما اعلام می‌کند که باید باتری هدفون خود را شارژ کنید.

بررسی وضعیت باتری با استفاده از چراغ‌های LED هدفون

زمانی که هدفون Haylou GT2 در حالت آماده به کار قرار دارد و یا تازه باتری آن را به صورت کامل شارژ کرده‌اید، چراغ LED روشن نخواهد بود. اما در صورت استفاده چند ساعته از هدفون، چراغ LED با رنگ قرمز روشن شده و نشان می‌دهد که باتری هدفون نیاز به شارژ شدن دارد.