برخلاف Amazfit Stratos 3، جدیدترین ساعت هوشمند آمازفیت T-Rex از حافظه داخلی به منظور ذخیره‌سازی فایل‌های موسیقی بهره نمی‌برد. اما شما می‌توانید با استفاده از این ساعت هوشمند پخش موسیقی در گوشی خود را کنترل کنید. در این مطلب قصد داریم قابلیت کنترل موسیقی در ساعت هوشمند آمازفیت T-Rex را به شما آموزش دهیم.

کنترل پخش موسیقی با آمازفیت تی‌ رکس

پس از اینکه ساعت آمازفیت تی‌رکس را به گوشی هوشمندتان متصل کردید، شما این قابلیت را دارید که پخش موسیقی بر روی گوشی را مستقیما از طریق ساعت کنترل کنید. در واقع آمازفیت T-Rex امکان پخش یا توقف پخش موسیقی، جابجایی بین آهنگ‌ها و کم و زیاد کردن صدا را در اختیار شما قرار می‌دهد.

گام اول: ابتدا اپلیکیشن پخش موسیقی را در گوشی اجرا کنید و سپس قابلیت کنترل موسیقی را در ساعت هوشمندتان فعال کنید.

گام دوم: اگر از سیستم عامل iOS استفاده می‌کنید، بدین منظور ابتدا باید اتصال ساعت با اپلیکیشن Amazfit App را برقرار کنید.

گام سوم: اگر از یک دستگاه اندرویدی استفاده می‌کنید باید ساعت T-Rex را به اپلیکیشن اختصاصی آمازفیت یعنی Amazfit App متصل کرده و همچنین شما باید قابلیت خواندن نوتیفیکیشن‌ها را در اپلیکیشن فعال کنید.

نکات مهم

سازگاری سیستم عامل اندروید و اپلیکیشن‌های پخش موسیقی متفرقه ممکن است متفاوت باشد. این موضوع بر روی کارکرد درست قابلیت کنترل موسیقی آمازفیت تی‌رکس تاثیر خواهد گذاشت.

Amazfit T-Rex تنها قابلیت توقف و رفتن به آهنگ قبلی/بعدی در گوشی را به شما ارائه می‌دهد.

با توجه به اینکه ساعت هوشمند آمازفیت تی‌رکس از بلندگو یا میکروفونی برخوردار نیست، توانایی پخش موسیقی را هم ندارد.

پخش کننده‌های موسیقی سازگار با Amazfit T-Rex

علاوه بر اپلیکیشن پخش موسیقی پیش‌فرض گوشی، اکثر اپلیکیشن‌های متفرقه در گوگل پلی‌استور یا اپ استور با قابلیت کنترل موسیقی آمازفیت تی‌رکس سازگاری دارند. بدین منظور ابتدا باید از نصب شدن Amazfit APP اطمینان حاصل کرده و سپس یک اپلیکیشن پخش موسیقی مانند QQ music، KuGou music، Google Play Music، Spotify، Apple Music و SoundCloud را بر روی گوشی هوشمندتان نصب کنید.