قوانین و مقررات

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات نکو واچ به دقت ملاحظه فرمایید.


ورود کاربران به وب‏‌سایت نکو واچ هنگام استفاده از پروفایل شخصی، طرح‏‌های  تشویقی و سایر خدمات ارائه شده توسط نکو واچ به معنای آگاه بودن و پذیرفتن  شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات نکو واچ است.  توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه  شرایط و قوانین نکو واچ از سوی کاربر است.

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های نکو واچ منطبق با قوانین جمهوری  اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده  است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در  صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های نکو واچ تغییراتی در  آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق  می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم  ثبت‌نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات نکو واچ  اقدام کند. همچنین از آنجا که نکو واچ یک وب‌سایت خرده‌فروشی آنلاین است،  طبق قانون تجارت الکترونیک مشتری یا مصرف کننده هر شخصی است که به منظوری جز تجارت یا شغل حرفه‌ای به خرید کالا یا خدمات اقدام می‌کند.

تعریف فروشنده و شرایط گارانتی

محصولات ارایه شده در وب سایت نکو واچ از شرکت‌های معتبر و واردکنندگان  رسمی و قانونی خریداری و عرضه می‌شود و برخی از کالاهای ارایه شده شامل  گارانتی رسمی هستند و برخی دیگر شامل گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی و برخی دیگر شامل گارانتی ۷ روزه تعویض هستند. شرایط گارانتی رسمی در وب سایت شرکت گارانتی کننده و یا کارت گارانتی همراه کالا درج شده است و نکو واچ مسئولیتی در زمینه گارانتی این دسته از محصولات ندارد. شرایط گارانتی اصالت  و سلامت فیزیکی و گارانتی ۷ روزه تعویض در صفحه بازگشت کالا درج شده است و  طبق قوانین مندرج شده بازگشت کالا انجام می شود.

شرایط ارسال کالا

نکو واچ بوسیله حامل های پست جمهوری اسلامی ایران و پیک موتوری الوپیک سفارشات را برای مشتریان خود ارسال می کند . شرایط ارسال و زمان لازم برای  رسیدن سفارش به دست مشتری در صفحه شرایط ارسال کالا به صورت کامل درج شده است.

شرایط بازگشت کالا

به منظور اطمینان خاطر از خرید اینترنتی خود در نکو واچ امکان بازگشت کالا مهیا شده است و جزئیات شرایط بازگشت کالا به صورت مفصل در صفحه شرایط بازگشت کالا درج شده است.

ارتباطات الکترونیکی

نکو واچ تنها بوسیله ایمیل بخش پشتیبانی مشتریان به آدرس  info@nekowatch.com با مشتریان خود ارتباط برقرار می کند و هر گونه ارتباط  دیگری از سایر ایمیل ها و یا پیام رسان ها در خصوص پشتیبانی مشتریان قابل  اعتبار نیست.