اخبار

آپدیت جدید ساعت های هوشمند گلکسی سامسونگ

سامسونگ با معرفی ساعت گلکسی جدید، مدل قبلی ساعت‌های هوشمند سری Gear را فراموش نکرده است. در آپدیت جدید سامسونگ، بهبود عمر باطری و امکانات مربوط به سلامت و ورزش، مثال‌هایی از این ویژگی‌های جدید است که در مدل های قبل به روز شده است.

سامسونگ خریداران مدل‌های قبلی ساعت‌های هوشمندش را فراموش نکرده است و امکاناتی که اخیراً برای ساعت هوشمند گلکسی اکتیو ارائه کرده بود را در اختیار آنها نیز قرار می‌دهد.

هر فردی که دارای ساعت‌های هوشمند Gear S3, Gear Sport و یا دیگر مدل‌های ساعت‌های هوشمند گلکسی سامسونگ است می‌تواند از محیط کاربری جدید سامسونگ وان استفاده کند که تا پیش از این تنها در گوشی‌های هوشمند این شرکت وجود داشت. این فضای جدید با هدف ایجاد حسی یکسان در استفاده از محصولات سامسونگ طراحی شده است و اکنون شامل مدل‌های قدیمی نیز می‌شود.

علاوه بر اضافه کردن محیط کاربری یکسان، امکانات ورزشی این ساعت‌ها نیز بهبود یافته است و با استفاده از برنامه Samsung Health و ویجت همراه با آن می‌توان به راحتی میزان فعالیت‌های روزانه را ثبت کرد. ثبت فعالیت حاصل از شنا تنها در ساعت گلکسی امکانپذیر است چرا که ساعت Gear S3 را نمی‌توان در آب استفاده کرد و این امکان برای شناگران نیز خبر خوبی است.

در زمینه سلامتی، هشدار ضربان قلب بالا، ثبت ساعت خواب و فعالیت‌های روزانه با جزئیاتی بیشتر برای نمایش در صفحه اصلی نیز اضافه شده است.

سامسونگ همچنین در جزئیات دیگر نیز تغییراتی اضافه کرده است، مانند تنظیمات جدید برای روشن یا خاموش کردن صفحه توسط لمس صفحه. شما همچنین می‌توانید اعلان‌های فعالیت روزانه را نیز کنترل کنید و با استفاده از حالت شب سامسونگ، صدای اعلان‌ها را در هنگام شب قطع کنید. امکانی که به دیگر مدل‌های ساعت‌های هوشمند این شرکت اضافه شده است. اگر شما به پس‌زمینه‌های متنوع این ساعت‌ها نیز علاقمند هستید، می‌توانید از چند نمونه ارائه شده استفاده کنید.

در زمینه عمر باطری نیز بهبودهایی صورت گرفته است تا شما بتوانید ساعات بیشتری را بدون نیاز به شارژر از این دستگاه استفاده کنید. این موضوع، خبر خوبی برای دارندگان ساعت‌های هوشمند گالکسی است که رضایت کافی از عمر باطری به خصوص در مدل ۴۶ میلیمتری ساعت گالکسی نداشتند.

این آپدیت مهم برای ساعت‌های سازگار با آن به زودی پخش خواهد شد، هرچند که زمان پخش آن در نقاط گوناگون دنیا متفاوت است.این آپدیت جدید سامسونگ، برای مصرف‌کنندگان مدل‌های قدیمی خبر خوبی است، چرا که امکانات جدید را در اختیار آنها نیز قرار می‌دهد. کاری مشابه آن چیزی که با اسپاتیفای در سال‌های گذشته رخ داد و با به روز رسانی امکان استفاده از این برنامه را در اختیار مدل‌های قدیمی نیز قرار داد.

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *